Oprava čelního skla

Výměna čelního skla může proběhnout na každé naší pobočce, kde vám opravíme nebo vyměníme čelní sklo na počkání. Oprava čelního skla trvá zhruba 1,5 hodiny a doporučuje se v případě malých prasklin od kamínků a je-li nízké roční pojistné plnění ze strany pojišťovny.

Výměna čelního skla

V ostatních případech doporučujeme čelní sklo vyměnit celé za nové. Používáme ty nejlepší lepidla, které jsou dostupné na tuzemském trhu. Použité lepidlo je velmi podceňované, ale velmi důležité pro Vaši bezpečnost.

Veškeré papíry vyřídíme za vás. Nám stačí nahlásit pouze Vaše SPZ vozidla a jméno pojišťovny. I malé poškození čelního skla může mít vážné následky

Při jízdě na nerovném povrchu může u méně kvalitních výrobků dojít v důsledku pohybu karoserie k prasknutí čelního skla. Protože čelní sklo má velký vliv na celkovou statiku vozu, může být z této zdánlivě drobné příčiny ohrožena vaše bezpečnost.

Výměna čelního skla nepočká

Proto tedy, pokud objevíte na skle prasklinku nebo “pavouka“, neváhejte a objednejte se k nám do autoservisu na opravu, v případě malé prasklinky, nebo rovnou výměnu čelního skla. Nebo bočního, zadního, prostě jakéhokoli Vašeho skla.

Oprava čelního skla

Potřebujete pomoc?

    Antispam jedno slovo, malé písmena