Elektro práce

Elektronické práce v autoservisu v České Lípě provádí proškolení technici. Díky vyspělé diagnostice jsme schopni nakódovat nové klíče, dálkové ovládání, přečíst a vymazat chybové kódy, otestovat a nastavit komponenty na Vašem vozidle například palivové čerpadlo, EGR ventil, vstřiky, klimatizaci a další.

Elektronické práce autoservisu

Pro elektronickou práci používáme speciální americké multimetry na měření a kontrolu senzorů, konektorů, kontaktů a další složité elektronické měření celého vozu.

V našem autoservisu provádíme i opravy a repase startérů a alternátorů za velmi přijatelné ceny. Jako jedni z mála autoservisů tyto opravy provádíme přímo na pracovišti a neodvážíme je do jiných zařízení. Málokdy je zapotřebí startér či alternátor vyměnit. Z 95% jsme schopni závadu nalézt a odstranit.

Elektroinstalace – autoelektrika

Můžeme Vám namontovat parkovací systémy nebo centrální zamykání, pokud si je u nás objednáte. Zkontrolujeme ABS, airbagy, satelitní vyhledávání, zkontrolujeme elektrické rozvody,  v případě havárie nebo podezření ze zkratu. V autoservisu Hošek PitStop se prostě domluvíte.

Provádíme standardní typy oprav elektroinstalací a autoelektriky u benzinových a dieselových automobilů.

Automobilová diagnostika je cílený postup, který vede k odhalení závady na motorovém vozidle, případně k nastavení, či změnám konfigurací jednotlivých zařízení.

Komunikace s řídící jednotkou zajišťuje

  • zobrazení polohy a zapojení diagnostické zásuvky
  • vyčtení paměti závad
  • vymazání paměti závad
  • skutečné hodnoty
  • test akčních členů
  • základní nastavení